چطور با نقاشی روی شیشه درآمد کسب کنم ؟

//چطور با نقاشی روی شیشه درآمد کسب کنم ؟

چطور با نقاشی روی شیشه درآمد کسب کنم ؟

خواندن این مطلب در ۲ دقیقه

سلام بر شما عزیزان و همراهان مجله آمارد.

یه سوال:
شما هم مثل من قبول دارین که زندگی خیلی زیباس؟!
یه سوال دیگه:
چطوری میشه این زیبائی رو به تصویر کشید؟!

بنظر من، هنر، این زیبایی رو به روش های مختلف به تصویر میکشه . ما میتونیم با دیدن یک کار هنری ، به زیبایی زندگی پی ببریم.

چن روز پیش توی اینستاگرام دنبال مطلبی می‌گشتم که بصورت اتفاقی چشمم خورد به یه طراحی خیلی زیبا روی شیشه. بی درنگ رفتم تو صفحه شخصی که اونو گذاشته بود و دایرکت دادم و قیمت رو ‌پرسیدم.
با دیدن قیمتش دود از سرم بلند شد. ولی هرچی فکر‌کردم دیدم ارزشش رو داره که بخوام برا خودم بخرمش. سفارش دادم و بعد چند روز تحویل گرفتم. هربار که بهش نگاه میکنم کلی ذوق میکنم.

بعد مدتی که از خریدش گذشت و ذوقم کمتر شد و فکرم بازتر شد ، رفتم تو اینترنت و قیمت لوازم ساختش رو درآوردم . قیمتشون تقریبا یک پنجم قیمتی بود که براش پرداخت کرده بودم.

خیلی فکرم درگیر شد. دلم میخواست این کار رو هم امتحان کنم ؛ برای همین به همون صفحه دایرکت دادم و ازش خواستم در ازای کمک برای فروش بیشتر محصولاتش، بصورت آنلاین بهم آموزش بده. صاحب صفحه،پیشنهادمو قبول کرد .
از روز بعد، چند تا کلیپ درست کرد و برام فرستاد. بعد از اینکه این کارو یاد گرفتم، درمورد روش های افزایش فروش و درآمدزائی این شغل، تحقیق کردم و به نتایج زیر رسیدم و بهتون پیشنهاد میکنم که این نتایجو مطالعه کنین:

▪️مراجعه به گالری های صنایع دستی، لوازم کادوئی، آتلیه و عکاسی

▪️‌مراجعه به قلیون فروشی ها

▪️مراجعه به بلور فروشی ها

▪️تابلوهای شیشه ای ویترای درست کنید و هر عکسی رو که سفارش میدن روی شیشه نقاشی کنید.

▪️طراحی برای جشن تولد، همراه با تقویم و یه شعر روی شیشه رو برای فروشگاه هایی که تم تولد میفروشن ببرید و درازای فروش محصولاتتون درصدی از سود رو دریافت کنین.

آدرس فروشگاه هایی که درخواست کردن رو در صفحه اینستای خودتون بگذارید، تا دنبال کننده هاتون بدونن که علاوه بر صفحه مجازی از مکان های دیگری هم میتونن کارهای شما رو خریداری کنن.

▪️کلیپ های آموزشی کوتاه درست کنین و تو اینستاگرام بگذارید تا افراد بیشتری علاقمند به شرکت در کلاسای آموزش ویترای مجازی بشن.

▪️ هرجا نمایشگاه زدن یه غرفه بگیرید و کارها ‌رو به اشتراک‌ بگذارید . (هم توی کانال تلگرامی و هم اینستا، آدرس غرفه رو بگذارید)

▪️ به فرهنگ سراها برید و کارتون رو نشونشون بدین و به عنوان مربی اونجا کار کنین. (آدرس فرهنگ سراها رو در صفحه اینستا و کانال تلگرامیتون بگذارید تا فالور هاتون، درصورت تمایل در کلاسهاتون شرکت کنن) .

ویترای یا نقاشی روی شیشه یکی از کارهای زیبا و پرطرفداره که شما میتونید برای گسترش این شغل از روش هایی که عنوان شد استفاده کنین.

خانم ساناز بحرینی با ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) صاحب برند چیکو در راستای ویترای فعالیت میکنن و در حال حاضر مربی و مسئول چیکو گالری هستن.

برای آشنایی بیشتر باایشون،مصاحبه ای ترتیب دادیم که بزودی اونو در سایت آمارد میذاریم.

مجله کسب و کار آمارد میتونه در گسترش شغل های شما ، بهتون کمک کنه و شما رو در کسب و کارتون یاری کنه.
با ما باشید.

توسط |۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۱۸:۱۲:۲۱بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۷|مشاغل خانگی|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

فاطمه لاریان

ثبت ديدگاه